SERVICII DE CURIERAT RAPID PE INTREG TERITORIUL ROMANIEI

× Acasa Comanda Despre noi Contact

Lista agentii

Judet Statie Mail Telefon 1 Telefon 2
Vrancea ADJUD adjud@nemoexpress.ro 0727734783  
Alba ALBA IULIA albaiulia@nemoexpress.ro 0727348117
Teleorman ALEXANDRIA alexandria@nemoexpress.ro 0729036537  
Arad ARAD arad@nemoexpress.ro 0357402003 0731310035
Bacau BACĂU bacau@nemoexpress.ro 0735177438 0727348009
Maramures BAIA MARE baiamare@nemoexpress.ro 0726123072
Vaslui BÂRLAD barlad@nemoexpress.ro 0727348144  
Bistrita-Nasaud BISTRIŢA bistrita@nemoexpress.ro 0727348112
Alba BLAJ blaj@nemoexpress.ro 0753322911 0727348117
Botosani BOTOŞANI botosani@nemoexpress.ro 0727348013
Braila BRĂILA braila@nemoexpress.ro 0727348014  
Brasov BRAŞOV officebrasov@nemoexpress.ro 0728993511 0729036507
Bucuresti BUCUREŞTI office@nemoexpress.ro 0219392
Buzau BUZĂU buzau@nemoexpress.ro 0720501269  
Calarasi CĂLĂRAŞI calarasi@nemoexpress.ro 0771562763  
Cluj CÂMPIA TURZII officecluj@nemoexpress.ro 0724224284 0727348088
Prahova CÂMPINA campina@nemoexpress.ro 0727348115 0727725796
Suceava CÂMPULUNG MOLDOVENESC clungmoldovenesc@nemoexpress.ro 0727348041  0748341484
Arges CÂMPULUNG (MUSCEL) clungmuscel@nemoexpress.ro 0730166461  
Olt CARACAL caracal@nemoexpress.ro 0731190100 0729036525
Caras-Severin CARANSEBEŞ caransebes@nemoexpress.ro 0727731720 0720114804
Constanta CERNAVODĂ cernavoda@nemoexpress.ro 0767912404  
Cluj CLUJ-NAPOCA officecluj@nemoexpress.ro 0724224284 0727348088
Constanta CONSTANŢA constanta@nemoexpress.ro 0729036538 0733774898
Dolj CRAIOVA craiova@nemoexpress.ro 0731190100 0729036525
Arges CURTEA DE ARGEŞ curteadeargeş@nemoexpress.ro 0727348053  
Cluj DEJ dej@nemoexpress.ro 0729036502 0764036129
Hunedoara DEVA deva@nemoexpress.ro 0727348021
Mehedinti DROBETA-TURNU SEVERIN drobeta@nemoexpress.ro 0727348023  
Brasov FĂGĂRAŞ fagaras@nemoexpress.ro 0728993511 0729036507
Suceava FĂLTICENI falticeni@nemoexpres.ro 0720799560  
Ialomita FETEŞTI fetesti@nemoexpress.ro 0771562763  
Vrancea FOCŞANI focsani@nemoexpress.ro 0727348024  
Galati GALAŢI galati@nemoexpress.ro 0729036501
Harghita GHEORGHENI gheorgheni@nemoexpress.ro 0731036072  
Cluj GHERLA gherla@nemoexpress.ro 0729036502 0764036129
Suceava GURA HUMORULUI gurahumorului@nemoexpress.ro 0748341484
0745143331
Giurgiu GIURGIU giurgiu@nemoexpress.ro 0729036524  
Constanta HÂRŞOVA harsova@nemoexpress.ro 0771562763  
Cluj HUEDIN huedin@nemoexpress.ro 0723804221  
Hunedoara HUNEDOARA hunedoara@nemoexpress.ro 0727348021
Vaslui HUŞI husi@nemoexpress.ro 0729036534  
Iasi IAŞI iasi@nemoexpress.ro  0727348025 0727348079
Timis LUGOJ lugoj@nemoexpress.ro 0729036527  
Constanta MANGALIA mangalia@nemoexpress.ro 0729036538 0733774898
Constanta MEDGIDIA medgidia@nemoexpress.ro 0767912404  
Sibiu MEDIAŞ medias@nemoexpress.ro 0733332349 0721221776
Harghita MIERCUREA CIUC miercureaciuc@nemoexpress.ro 0731036072  
Harghita ODORHEIU SECUIESC odorhei@nemoexpress.ro 0729036535  
Calarasi OLTENIŢA oltenita@nemoexpress.ro 0730166452  
Bacau ONEŞTI onesti@nemoexpress.ro 0735177438 0727348009
Bihor ORADEA oradea@nemoexpress.ro 0727348124 0723637465
Mehedinti ORŞOVA orsova@nemoexpress.ro 0727348023  
Iasi PAŞCANI pascani@nemoexpress.ro 0740192006 0727348126
Hunedoara PETROŞANI petrosani@nemoexpress.ro 0727348054  
Neamt PIATRA-NEAMŢ piatraneamt@nemoexpress.ro 0731190104
Arges PITEŞTI pitesti@nemoexpress.ro 0727348053  
Prahova PLOIEŞTI ploiesti@nemoexpress.ro 0727348115 0727348116
Suceava RĂDĂUŢI radauti@nemoexpress.ro 0733056431 0733046914
Buzau RÂMNICU SĂRAT ramnicusarat@nemoexpress.ro 0727731469  
Valcea RÂMNICU VÂLCEA valcea@nemoexpress.ro 0727348034  
Mures REGHIN reghin@nemoexpress.ro 0787434900  
Caras-Severin REŞIŢA resita@nemoexpress.ro 0730440463
Neamt ROMAN roman@nemoexpress.ro 0740192006 0727348126
Teleorman ROŞIORI DE VEDE rosiori@nemoexpress.ro 0729036537  
Satu Mare SATU MARE satumare@nemoexpress.ro 0722182084  0731036069
Alba SEBEŞ sebes@nemoexpress.ro 0727348117 0753322911
Covasna SFÂNTU GHEORGHE sfantugheorghe@nemoexpress.ro 0727348065 0729036507
Sibiu SIBIU sibiu@nemoexpress.ro 0721221776 0733332349
Maramures SIGHETU MARMAŢIEI sighet@nemoexpress.ro 0722159618  
Mures SIGHIŞOARA sighisoara@nemoexpress.ro 0730166457  
Prahova SINAIA sinaia@nemoexpress.ro 0727348115 0727348116
Olt SLATINA slatina@nemoexpress.ro 0727348038  
Ialomita SLOBOZIA slobozia@nemoexpress.ro 0771562763  
Suceava SUCEAVA suceava@nemoexpress.ro 0727348041 0731496475
Dambovita TÂRGOVIŞTE targoviste@nemoexpress.ro 0727348101 0724765232
Galati TECUCI tecuci@nemoexpress.ro 0724573086  
Gorj TÂRGU JIU targujiu@nemoexpress.ro 0727348105  
Mures TÂRGU MUREŞ targumures@nemoexpress.ro 0727348103  
Neamt TÂRGU NEAMŢ targuneamt@nemoexpress.ro 07445471331
Covasna TÂRGU SECUIESC targusecuiesc@nemoexpress.ro 0774641653  
Timis TIMIŞOARA timisoara@nemoexpress.ro 0769070108 0727348108
Teleorman TURNU MĂGURELE turnumagurele@nemoexpress.ro 0729036537  
Tulcea TULCEA tulcea@nemoexpress.ro 0727348043 0731790798
Cluj TURDA turda@nemoexpress.ro 0724224284 0727348088
Ialomita URZICENI urziceni@nemoexpress.ro 0722579682  
Vaslui VASLUI vaslui@nemoexpress.ro 0729036534  
Suceava VATRA DORNEI vatradornei@nemoexpress.ro 0722316987
Salaj ZALĂU zalau@nemoexpress.ro 0727348072  
Ai nevoie de ajutor? 021.9392
Aboneaza-te la newsletter